Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

Artykuły

NUMER KONTA BANKOWEGO

2011-10-07

 

Czesne (opłatę) za szkołę wpłacamy do dnia 10 każdego miesiąca na konto:

 

Stowarzyszenie Edukacji Europejskiej

ul. Jeleniogórska 7

58-400 Kamienna Góra

 

w BZ WBK S.A. na konto nr:

29 1090 1942 0000 0005 1800 9660

 

dodatkowo w tytule  proszę podać nazwisko i imię, klasę, miesiąc za który wpłacamy czasne.

Czytaj więcej o: NUMER KONTA BANKOWEGO

ADRESY E-MAIL

2012-06-08

 

Machaj Urszula - dyrektor

 

 

Homoncik Jan - wicedyrektor

 

 

Filip Joanna - przewodnicząca Zespołu Humanistycznego

 

 

Krzymuski Maciej - przewodniczący Zespołu Języków Obcych
 

Rąkowska Anna - przewodnicząca Zespołu Matematyczno-Przyrodniczego
 

Staniec Sławomir - przewodniczący Zespołu Kultury Fizycznej
 

Kowal Ewa - pedagog i przewodnicząca Zespołu Wychowania i Zdrowia
 
Czytaj więcej o: ADRESY E-MAIL

POZOSTAŁE ADRESY E-MAIL

2015-09-03
L.P. NAZWISKO I IMIĘ ADRES E-MAIL
1 Machaj Urszula um@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
2 Homoncik Jan wicedyrektor@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
3 Cierpikowska Danuta cierpikowska.danuta@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
4 Kaczanowska Anna  kaczanowska.anna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
5 Borkowska Danuta borkowska.danuta@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
6 --------------------- -------------------------------------------------
7 Filip Joanna filip.joanna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
8 Glazar-Kwiecień Marzena kwiecien.marzanna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
9 Kędzia Andrzej -------------------------------------------------
10 Gontko Daniel gontko.daniel@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
11 Krawczukowski Łukasz krawczukowski.lukasz@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
12 Homoncik Marek homoncik.marek@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
13 Jasiński Andrzej jasinski.andrzej@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
14 Kuzera  Edyta  kuzera.edyta@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
15 Kania Alicja kania.alicja@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
16 Kepel Małgorzata kepel.malgorzata@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
17 Nowak Agnieszka nowak.agnieszka@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
18 Kowal Ewa kowal.ewa@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
19 Kożuch Anna kozuch.anna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
20 Krzymuska Maria krzymuska.maria@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
21 Krzymuski Maciej krzymuski.maciej@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
22 Łabuda Bożena labuda.bozena@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
23 Maguda Marcin
maguda.marcin@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
24 Miechurska Lucyna miechurska.lucyna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
25 Łatka Anna -------------------------------------------------
26 Omachel Irena omachel.irena@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
27 Stefański Zbigniew -------------------------------------------------
28 Rąkowska Anna rakowska.anna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
29 Rusnarczyk Małgorzata rusnarczyk.malgorzata@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
30 Staniec Sławomir staniec.slawomir@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
31 Steczko Joanna steczko.joanna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
32 Zybura Wiesław
zybura.wieslaw@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
33 Rosłon Elżbieta roslon.elzbieta@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
34 Trela Marcin trela.marcin@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
35 Uznańska Iwona uznanska.iwona@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
36 Nackowska Marta nackowska.marta@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
37 Kościelniak Ewelina koscielniak.ewelina@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
38 Świderek Anna swiderek.anna@sgeekamiennag.szkolnastrona.pl
Czytaj więcej o: POZOSTAŁE ADRESY E-MAIL