Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Posprzątali

2016-09-19

Dnia 18 września wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami wyruszyli na sprzątanie okolic Naszej Szkoły. Przeprowadzana po raz kolejny akcja Sprzątania Świata była jak zwykle świetną okazją do rozmów na temat jakże ważnych spraw - segregacji śmieci, recyclingu, konieczności dbania o naszą Planetę Ziemię.       

Każda klasa miała wyznaczony teren. Uczniowie dobrze przygotowani tzn. zaopatrzeni w worki, rękawice i pozytywnie zmotywowani szczytnym celem akcji ruszyli spod szkoły sprzątać wyznaczone tereny.

Akcja przebiegała sprawnie, sprzątanie miało nie tylko charakter ciężkiej pracy, ale także wspaniałej zabawy. Mamy wielką nadzieję, że tego typu akcje zaowocują chęcią codziennego dbania o środowisko i udowodnią, że są niezwykle pożytecznym narzędziem w procesie edukacji młodego pokolenia.

 

Czytaj więcej o: Posprzątali

Zakończenie roku szkolnego klas 3

2016-06-25

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

2016-06-25

Spotkanie organizacyjne - klasy I, rok szkolny 2016/2017

2016-06-21

Nowy przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

2016-06-16

Od kilku tygodni społeczność naszej Szkoły żyła przygotowaniami do wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.  Poszczególne klasy wytypowały swoich kandydatów:

- kl. 1a- Mikołaj Potoniec

- kl. 1b – Antonina Trzaskoma

- kl. 1c – Sara Majewska

- kl. 2b – Daria Dziakowska

Wszyscy kandydaci przygotowali plakaty i przekazali wszystkim uczniom swoje „obietnice wyborcze”.

Dnia 14.06.2016r. odbyły się demokratyczne wybory, w których wzięli udział uczniowie klas I i II. Po podliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została DARIA DZIAKOWSKA, natomiast jej zastępcą będzie MIKOŁAJ POTONIEC.

 Zwycięzcom gratulujemy!!!! I czekamy na realizację wszystkich obietnic :-)

 

Czytaj więcej o: Nowy przewodniczący Samorządu Uczniowskiego