PRASA O NAS

Artykuły

Finał strefy siatkarzy z gimnazjów

2017-03-09

Dzisiaj (wtorek, 7 marca) na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców z gimnazjów. W zawodach uczestniczyły dwie drużyny z Kamiennej Góry.

źródło (tekst i grafika):  LINK

2 x SGEE - POWIATOWA.INFO

2017-03-09

W poniedziałek (6 marca) na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców.

źródło (tekst i grafika): LINK - POWIATOWA.INFO

Społeczne najlepsze - POWIATOWA.INFO

2016-03-10

Na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt z gimnazjów.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SGEE – Gim nr 2 Kam. Góra 9 : 0 (3 : 0)
Gim. Krzeszów – Gim. Chełmsko Śl. 9 : 5 (3 : 3)
Gim. nr 2 Kam. Góra – Gim Krzeszów 4 : 7 (2 : 0)
SGEE – Gim. Chełmsko Śl. 10 : 1 (6 : 1)
Gim. Chełmsko Śl. – Gim nr 2 Kam. Góra 4 : 2 (2 : 0)
SGEE – Gim. Krzeszów 4 : 2 (1 : 1)

Kolejność końcowa:

1. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze
    2. Gimnazjum w Krzeszowie
    3. Gimnazjum w Chełmsku Śląskim
    4. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra

Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze uzyskało awans do zawodów strefowych [...].

Finał konkursu - RTI24.pl

2016-03-08

Wczoraj (sobota, 5 marca) w Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze odbył się finał konkursu pt. „Nasze Głowy Wiele  Wiedzą” skierowanego do szóstoklasistów z powiatu kamiennogórskiego. Do tej części konkursu zaproszono 57 szóstoklasistów, którzy wykazali się najlepszą wiedzą.

Podczas pierwszego etapu zostało wyłonionych 10 uczniów, którzy przystąpili do etapu „4 z 10”. Po zaciekłej walce i wielkich emocjach wyłoniono najlepszą „czwórkę” uczniów i zaproszono ich do wielkiego finału. Szóstoklasiści musieli rozwiązać zadania na tablicy multimedialnej. Po bardzo wyrównanej walce okazało się, że tytuł Mistrza Szóstoklasistów zdobył Adam Kołodziej uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Pierwszym wicemistrzem została Aleksandra Ciupa, drugim Gracjan Zaręba, natomiast trzecim Olga Gniaździńska.

W tym roku w konkursie wiedzowym wzięli również udział rodzice szóstoklasistów. W tej kategorii nagrody odebrały: p. Iwona Zioła, p. Agata Respondek i p. Danuta Kurzeja.

Społeczne najlepsze - RTI24.PL

2016-03-09

W ubiegłym tygodniu w zawodach miejskich dziewcząt ze szkół gimnazjalnych wystąpiły trzy drużyny. Złote medale wywalczyły szczypiornistki gospodarzy ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej.

Zawodniczki SGEE pod opieką Daniela Gontko zdobyły złote medale w mistrzostwach miasta. Srebrne krążki przypadły drużynie Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry (opiekun Marta Malich), a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry (opiekun Kornel Łukasik) [...].