Sport

Artykuły

Społeczne najlepsze - RTI24.PL

2016-03-09

W ubiegłym tygodniu w zawodach miejskich dziewcząt ze szkół gimnazjalnych wystąpiły trzy drużyny. Złote medale wywalczyły szczypiornistki gospodarzy ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej.

Zawodniczki SGEE pod opieką Daniela Gontko zdobyły złote medale w mistrzostwach miasta. Srebrne krążki przypadły drużynie Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry (opiekun Marta Malich), a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry (opiekun Kornel Łukasik) [...].

Finał strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej dziewcząt

2015-04-20

W środę, 15 kwietnia, w Jeleniej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej dziewcząt z gimnazjum. W pierwszym meczu, o wejście do finału, reprezentacja Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze po zaciętej walce przegrała jednym punktem z Gimnazjum nr 1 w Bolesławcu. W meczu o miejsce III z Gimnazjum nr 1 ze Zgorzelca, do końca nie wiadomo było, kto wygra i dopiero rzut w ostatniej sekundzie Natalii Mułki, dał zwycięstwo zespołowi SGEE.

Wyniki poszczególnych meczy:

półfinały:

Gimnazjum nr 1 Bolesławiec – SGEE Kamienna Góra: 9-8 (5-3)

Gimnazjum nr 4 Jelenia Góra – Gimnazjum nr 1 Zgorzelec: 10-4 (5-2)

mecz o III miejsce:

SGEE Kamienna Góra – Gimnazjum nr 1 Zgorzelec: 8-7 (5-2)

finał

Gimnazjum nr 4 Jelenia Góra – Gimnazjum nr 1 Bolesławiec: 8-4 (0-3)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA :

1. Gimnazjum nr 4 Jelenia Góra
  2. Gimnazjum nr 1 Bolesławiec
  3. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
  4. Gimnazjum nr 1 Zgorzelec

Skład drużyny SGEE Kamienna Góra:

Kwiatek Nikola, Mułka Natalia, Różanowska Patrycja, Woźniak Karolina, Sławatyniec Olga, Zioła Gabriela, Stelmaszczyk Klaudia, Potoniec Julia, Benc Aleksandra, Dominika Kwiecień. Opiekun: Daniel Gontko.

Awans do zawodów strefowych.

2015-03-25

We wtorek 24 marca odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. Mecze zostały rozegrane w sali sportowej Gimnazjum w Pisarzowicach. W rywalizacji brały udział trzy drużyny: Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, Gimnazjum Pisarzowice oraz Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej z Kamiennej Góry.  Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym".

Wyniki poszczególnych spotkań:

1. Gimnazjum Pisarzowice -  Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra (10 : 3)
  2. Gimnazjum Pisarzowice – SGEE Kamienna Góra (3 : 18)
  3. SGEE Kamienna Góra - Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra (9 : 2)

Klasyfikacja końcowa:

1. SGEE Kamienna Góra
  2. Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
  3. Gimnazjum Pisarzowice

Skład zwycięskiej drużyny Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej: Nikola Kwiatek, Natalia Mułka, Patrycja Różanowska, Karolina Woźniak, Olga Sławatyniec, Klaudia Stelmaszczyk, Gabriela Zioła, Aleksandra Benc. Opiekun: Daniel Gontko. Już na początku kwietnia nasza reprezentacja zagra w półfinale strefy jeleniogórskiej.

Życzymy powodzenia!!!

Powiatowe zawody w piłce siatkowej

2015-02-24

W dniu 09.01.2015r. w naszej szkole odbyły się powiatowe zawody szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej w kategorii chłopców. Nasza reprezentacja zajęła IIIm.

Naszą szkołe reprezentowali: Jakub Fułat, Bartek Bocheński, Daniel Zioła, Mikołaj Regewicz, Marcel Mikulski, Piotr Szczepański i Kamil Sroka.

Turniej Szachowy

2015-02-24

Reprezentacja naszej szkoły brała również udział w Turnieju Szachowym Szkół Gimnazjalnych, który odbył się w dniu 20.11.2014. Na tych zawodach zajęliśmy  III miejsce Drużynę szachistów stanowili: Dominika Kwiecień, Michał Teterycz, Wiktor Hamberger, Bartek Mankiewicz, Oskar Frączak. Również nasz udział zaakcentowaliśmy na zawodach powiatowych w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w dniu 02.12.2014., w Pisarzowicach, gdzie zajęłyśmy  IV m. Reprezentantki to: Natalia Mułka, Olga Sławatyniec, Weronika Sobczak.