Rok 2014/2015

Kółko informatyczne w SGEE - rok szkolny 2014/2015

2014-09-02

W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, już od września rozpoczynają się zajęcia dla zainteresowanych uczniów klas I, II i III w ramach kółka informatycznego. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w sali 207  (II piętro) – dni i godziny zajęć zostaną podane na początku niniejszego roku szkolnego.

Poniżej proponowana tematyka zajęć (w tym roku rządzi programowanie i HTML).

PROGRAMOWANIE

1. Programowanie w C++ – kurs podstawowy – propozycja dla klas I – III (czas trwania zajęć: dwa semestry po jednej godzinie w tygodniu).
  2. Programowanie w JAVA – kurs podstawowy – propozycja dla klas II – III (czas trwania zajęć: jeden semestr po jednej godzinie w tygodniu, warunkiem przyjęcia na ten kurs jest zaliczenie kursu „Programowanie w C++ – kurs podstawowy”) – kurs realizowany od II semestru roku szkolnego 2013/2014.

STRONY WWW

1. Tworzenie witryn internetowych – HTML5, CSS3, Java Script – propozycja dla klas I – III (czas trwania zajęć: dwa semestry po jednej godzinie w tygodniu).

Zajęcia prowadzi Wojciech Andrzejewski

Czytaj więcej o: Kółko informatyczne w SGEE - rok szkolny 2014/2015