Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zestawienie zbiorcze

Artykuły

Rok szkolny 2015/2016

 

Wydarzenie/konkurs

Organizator/etap

Uczestnicy

Zajęte miejsca

Opiekun

Wyjazd do teatru w Jeleniej Górze – spektakl pt. „Alicja w krainie dziwów”

 ---

Uczniowie kl. 1a, 1b i 1c

---

p. J. Steczko,

p. J. Filip,

p. M. Kepel

IV Konkurs literacki „Tak mogło być”

powiatowy

Weronika Sobczak 3b

III m. Weronika Sobczak 3b

---

Dzień Dziecka- prezentacja projektów edukacyjnych i rozgrywki sportowe

 ---

Wszyscy uczniowie SGEE i nauczyciele

Rozgrywki sportowe:

Klasy I:Im.- 1c; IIm.- 1b; IIIm.- 1a

Klasy II:Im.- 2a; IIm.- 2b

Klasy III:Im.- 3a; IIm.- 3b

Projekty:

p. J. Steczko,

p. M. Krzymuskie,

p. Ł. Krawczukowski,

p. A. Jasiński

Rozgrywki sportowe:

p. S . Staniec

„Taniec dla mam”

szkolny

Uczniowie klas 3

I m. – K. Stemaszczyk kl. 3b i p. W.Andrzejewski, J. Gęborys kl.3a i W. Borowski kl.3a, 

II m. – J. Potoniec kl. 3a i M. Potoniec kl. 1a, O. Sławatyniec kl. 3b i M. Groński kl. 1a,

III m. – O. Sucheta kl. 3b i B. Czaja kl. 1a, K. Legutko kl. 3a i M. Urbański kl. 3a.

 p. M. Homoncik

„T@lenty informatyczne”

Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" w Wałbrzychu

- W. Borowski 3a

- M. Urbański 3a

- F. Czugała 2a

III m. Filip Czugała 3b

p. W. Andrzejewski

Wycieczka Kraków -Wieliczka

---

Uczniowie z kl. 1c, 3a, 3c

 

p. J. Steczko

p. M. Kepel

p. M. Rusnarczyk

Zdolny Ślązak Gimnazjalista

 

- O. Sawatyniec 3b

- O. Sawatyniec 3b - tytuł finalisty

p. M. Kepel

Msza św. w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła w Kamiennej Górze

---

- E. Noskowicz 2b

- D. Dziakowska 2b

- J. Gąsiorek 2b

- J. Szkaradek 3b

- J. Gęborys 3a

- O. Sucheta 3b

- M. Potoniec 3b

 

p. J. Steczko

p. J. Filip

p. E. Rosłon

p. Z. Stefański

Wycieczka „Szklakiem Piastów”

---

Uczniowie kl. 1b, 2a i 2b

 

p. J. Steczko

p. J. Filip

p. A. Rąkowska

„Samorząd terytorialny w systemie politycznym Polski”

powiatowy

Olga Sławatyniec 3b, Julia Potoniec 3b, Wojciech Borowski 3a i Jakub Gniadek 3a

Finaliści - Olga Sławatyniec 3b, Julia Potoniec 3b, Wojciech Borowski 3a i Jakub Gniadek 3a

 

Kiermasz szkolny

---

Samorząd Uczniowski

 

p. J. Filip

Dolnośląski Bieg Sponsorowany

 

- D. Dziakowska 2b

- K. Czajka

- S. Majewska

- P. Koralewska

- D. Kwiatek

 

p. J. Filip

p. M. Krzymuski

Olimpiada Biologiczna

 

- O. Sławatyniec 3b

 

p. M. Glazar-Kwiecień

I Dzień Wiosny

 ---

Uczniowie SGEE

 

p. J. Filip

p. E. Kowal

Szkolny Konkurs Recytatorski

szkolny

- D. Dziakowska 2b

- J. Gąsiorek 2b

- J. Szkaradek 3b

- J. Gęborys 3a

- S. Majewska

- A. Szemiako

- O. Sucheta 3b

- A. Zapolny 3a

- W. Król

- A. Trzaskoma

- M. Knopik

 

p. J. Steczko

p. J. Filip

 

Szkolny Konkurs Poezji Śpiewanej

szkolny

- E Noskowicz 2b

- J. Potoniec 3b

- J. Szkaradek 3b

- N. Durlak

- E. Wiatr

 

 

Przemoc – to nie MY!

szkolny

- uczniowie SGEE

Im. - Wiktoria Truszkowska 3a

II m.- Amelia Szemiako, Sara Majewska i Dominika Seńków

III m. – Konrad Maciejewski, Antonina Trzaskoma i Nina Kapera

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2015/2016